Nestle Jobs

Nestle Młodszy Specjalista ds. Produktu i Procesu in Nowa Wies Wroclawska, Poland

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina. To już trzecia fabryka Nestle produkująca karmę dla zwierząt domowych w Europie Centralnej.

Młodszy Specjalista ds. Produktu i Procesu (m/k)

w Dziale Zapewnienia Jakości

w Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Poznaj zakres obowiązków:

  • Optymalizacja istniejących receptur oraz implementacja nowych z uwzględnieniem wyróżników jakości, wymagań prawnych oraz kosztów.

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej podczas wdrażania nowych receptur.

  • Udział w procesie zatwierdzania nowych surowców

  • Przygotowywanie danych dotyczących receptur, wartości odżywczych, zgodności itp., oraz transfer do centrali.

  • Wdrażanie celów biznesowych na poziomie fabryki oraz raportowanie efektów do centrali.

  • Wsparcie dla działu produkcji w optymalizacji procesu wytwarzania.

  • Wsparcie przeprowadzenia testów nowych produktów.

  • Tworzenie receptur budżetowych oraz estymacja przyszłych strat/ oszczędności

  • Konsultacje z działem BHP w sprawie bezpieczeństwa stosowanych surowców

  • Współpraca z centralą i innymi fabrykami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologia żywności lub pokrewnych

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Znajomość zasad Lean/TPM

  • Znajomość inżynierii i wymagań jakościowych

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji w środowisku biznesowym

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz motywowania

  • Znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Troskę o Twoje bezpieczeństwo: mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce

  • Poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM)

  • Możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé

  • Prywatną opieką medyczną (LuxMed)

  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie do Karty Multisport Plus

  • Pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt

  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce

  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych

  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)

Dowiedz się o nas więcej na:

www.nestle.pl

www.purina.pl

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.