Nestle Jobs

Nestle Specjalista ds. Logistyki (m/k) in Nowa Wies Wroclawska, Poland

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina, produkująca karmę dla zwierząt domowych

Specjalista ds. Logistyki (m/k)

w Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad poprawnością przestrzegania standardów w obszarze przepływów logistycznych,

  • tworzenie harmonogramów inwentaryzacji i dbałość o poprawność stanów magazynowych,

  • zarządzanie stockiem (stock controlling, weryfikacja starzejącego się stocku),

  • optymalizacja alokacji zapasu w magazynach wyrobu gotowego,

  • praca na kilku systemach informatycznych m.in. SAP,

  • analiza ABC / XYZ,

  • aktualizowanie danych logistycznych w systemach informatycznych,

  • koordynowanie procesu blokad/reklamacji jakościowych materiałów opakowaniowych i surowców,

  • prowadzenie projektów usprawniających i optymalizujących zgodnie z metodologią Firmy.

Nasze wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku (w logistyce magazynowej),

  • bardzo dobra znajomość systemów: SAP, MS Office (w szczególności Excel), Power BI,

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • kreatywność, otwartość na zmiany i nowe technologie,

  • umiejętność analitycznego i statystycznego analizowania danych,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, ambicja, chęć rozwoju i uczenia się. ​​​​​​​

​​​​​​​ Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • troskę o Twoje bezpieczeństwo: mamy wysokie standardy bezpieczeństwa pracy we wszystkich fabrykach Nestlé,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się fabryce,

  • poznanie i korzystanie z metodologii oraz narzędzi Lean Management oraz Total Performance Management (TPM),

  • możliwości planowania ścieżki kariery w ramach sieci fabryk Nestlé,

  • prywatną opieką medyczną (LuxMed),

  • ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny,

  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • dofinansowanie do Karty Multisport Plus,

  • pakiet dla rodzica: dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt,

  • dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce,

  • dostęp do ciekawych szkoleń branżowych,

  • możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety).

Dowiedz się o nas więcej na:

www.nestle.pl

www.purina.pl

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.