Nestle Jobs

Nestle Kierownik Aktywacji Kanału OOH/HoReCa in Warszawa, Poland

Dywizja Waters

Poznaj zakres obowiązków:

  • Identyfikowanie możliwości rozwoju dla kategorii w kanale OOH/HoReCa i u poszczególnych klientów.

  • Przekładanie ogólnej wizji rozwoju kategorii i marek na konkretny plan działania i aktywacji 4P (Product, Price, Placement, Promotion)

w kanale OOH/HoReCa i u poszczególnych klientów.

  • Uczestnictwo i zarzadzanie procesami Joint Business Planning z kluczowymi klientami,

  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami, przedstawianie wizji rozwoju kategorii

  • Wsparcie Zespołu Sprzedaży w analizach danych sell-in/sell-out dla kanałów/klientów oraz przygotowywaniu selling story dla klientów

  • Tworzenie rekomendacji asortymentowych w ramach kanału

  • Przygotowywanie kalkulacji efektywności planowanych promocji oraz aktywności B2C i post-analiza efektywności przeprowadzonych działań.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale trade marketingu lub sprzedaży w organizacji z branży FMCG

  • Min 5 lat doświadczenia zawodowego

  • Wymagana znajomość specyfiki branży FMCG

  • Znajomości rynku HoReCa/Out of Home, alternatywnych kanałów dystrybucji

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: handel, ekonomia, marketing)

  • Znajomość narzędzi analitycznych A.C. Nielsen oraz pozostałych agencji badawczych oraz doskonałych umiejętności analitycznych i formułowania wniosków/rekomendacji

  • Otwartości na nowe wyzwania i gotowości do aktywnej współpracy

  • Umiejętności pracy w zespole cross-funkcyjnym

  • Samodyscypliny, doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności przewodzenia projektami i egzekwowania ustaleń

  • Odpowiedzialności, samodzielności i dokładności w działaniu

  • Dynamizmu i pozytywnego podejścia do problemów

  • Komunikatywności i umiejętności prezentacyjnych

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office), dobra znajomość MS Excel

  • Biegłej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, 50% dofinansowania do posiłków w kantynie,

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy,

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska).