Nestle Jobs

Nestle Specjalista ds. Regulacji Żywności in Warszawa, Poland

Specjalista ds. Regulacji Żywności

Poznaj zakres obowiązków:

  • Wsparcie wybranych biznesów/kategorii produktowych pod kątem wymagań legislacyjnych w zakresie oceny receptur, oznakowania produktów, weryfikacja napisów na opakowania oraz zatwierdzanie tekstów i grafiki na opakowaniach produktów spożywczych

  • Weryfikacja materiałów komunikacyjnych (reklamy, materiały drukowane np. ulotki, foldery, strony internetowe i media społecznościowe) w zakresie prawa żywnościowego

  • Weryfikacja komunikacji na temat zrównoważonego rozwoju

  • Przygotowywanie komunikacji i prezentacji szkoleniowych w zakresie legislacji żywności dla innych działów jak Marketing, Fabryki, Działy Łańcucha Dostaw

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Ukończone studia wyższe, preferowane w zakresie żywności lub żywienia, a jeśli inne, to poparte praktyką zawodową obejmującą przynajmniej część planowanych obowiązków

  • Rozumienie procesów biznesowych w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek produktów żywnościowych

  • Znajomość zasad zarządzania jakością, bezpieczeństwem żywności oraz zgodnością z przepisami i standardami

  • Przydatne doświadczenie w zakresie znakowania karmy dla psów i kotów oraz notyfikacji suplementów diety

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dokładność i terminowość

  • Umiejętności komunikowania się i współpracy w ramach wielofunkcyjnych zespołów, przekonywania, tłumaczenia

  • Znajomość programów MS Office, korzystanie z baz danych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa na około 10 miesięcy

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna (LuxMed), Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, 50% dofinansowania do posiłków w kantynie, świadczenia dla rodziców

  • Elastyczne godziny pracy oraz pracę w systemie hybrydowym

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska) z możliwością korzystaniaz miejsca parkingowego

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy

  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability, oraz dołączenia do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań